top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıDeniz Saraç

Haziran'da "Arka Bahçe Atölyeleri 2" Sizlerle!


Sosyal Aile Platformu olarak 2.sini düzenlemekten mutluluk duyduğumuz atölye çalışmalarımızla sizlerleyiz! 21 gün boyunca 5 uzman, 40 saati aşkın süreyle online ortamda sizlerle olacak.


Çalışma konumuz, "suçluluk, utanç, kızgınlık, yetersizlik, değersizlik konularına bütüncül bakış" olunca, atölye başlığımızı "Ruhsal Onarım" olarak duyurmak istedik. İçimizin derin yaralarına hep beraber bakmayı deneyeceğimiz atölye çalışmalarımız çocuk gelişimi, sosyal hizmet, psikolojik danışman, aile danışmanları, aile dizimi kolaylaştırıcıları, şiddetsiz iletişim ve yoga eğitmenlerinden oluşuyor.


Bütüncül bakışla ele aldığımız atölye konularımız, eğitmenlerimiz, katılım şartları ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgi almak için burayı tıklayın.


Atölye katılımcısı iseniz bize bildirdiğiniz mail adresinizle siteye kaydolmanızı ve size geri dönüş yapmamızı beklemenizi rica ederiz.


Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize yazabilirsiniz.Atölye Ekibi4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Tematik Dizimler Atölyesiyle Sizlerleyiz!

Sosyal Aile Platformu'nun temmuz ayında üçüncüsünü düzenleyeceği atölyelerin ana başlığı "Tematik Sistem ve Aile Dizimleri". Temmuz ayı boyunca aynı zamanda aile danışmanı, sosyal hizmet uzmanı ve çoc

Arka Bahçe Atölyelerinin ilkini gerçekleştirdik!

Arka Bahçe Atölyeleri adıyla Sosyal aile platformu, bütüncül bakış açısıyla sunduğu psiko sosyal içerikli atölye çalışmlarından ilkini gerçekleştirdi. Mayıs 2023'te gerçekleşen ilk atölye çalışmamızd

Comments


bottom of page